Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

TOTAL BARRE

Kas yra Barre?

Žodis Barre reiškia baleto atramą, kuri yra salės viduryje arba pritvirtinta prie sienos.

TRENIRUOTĖ:

Barre treniruotės – tai sparčiai visame pasaulyje populiarėjanti judesio programa, kuri jungia baleto, pilateso, fitneso ir judesių biomechanikos visumą.

Šių treniruočių tikslas – stiprus, lankstus, elastingas, plastiškas ir gražiai atrodantis kūnas.

Pirmą kartą norite išbandyti „Barre“ kūno rengybos treniruotę, tačiau nežinote, ko turėtumėte tikėtis?

Daugelyje barre pagrįstų užsiėmimų naudojamos pozos, įkvėptos baleto ir kitų disciplinų, tokių kaip joga ir pilatesas. Stakta naudojama kaip atrama norint išlaikyti pusiausvyrą atliekant pratimus, kuriuose pagrindinis dėmesys skiriamas izometrinės jėgos treniruotėms (kūno laikymas nejudantis, kol susitraukia tam tikri raumenys), kartu su dideliais nedidelio judesių diapazono judesių pakartojimais“.

Be to, nenustebkite, kad „barre“ kūno rengybos studijoje yra lengvi rankiniai svoriai, užtikrinantys raumenų tonusą atliekant visus tuos pakartojimus, taip pat kilimėliai, skirti tikslingam pagrindiniam darbui.

Barre yra vidutinio intensyvumo, treniruotės skirtos viso kūno raumenų stiprinimui bei ištvermės ugdymui. Treniruočių metu judesiai atliekami stovint šalia barre (t.y. atramos) salės viduryje. Ši atrama reikalinga tam, kad būtų galima tiksliau kontroliuoti savo kūno padėtį stovint, nuimti apkrovą nuo tam tikrų kūno dalių atliekant jėgos pratimus. Barre yra naudojama kaip pagalbinė priemonė darant raumenų tempimo bei stiprinimo pratimus, todėl padeda formuoti taisyklingą laikyseną ir stovėseną.

Moterys greitai pamato rezultatus. Tai yra „vieno langelio” principas, apimantis visus esminius išsamios pratimų programos dalykus, be to, jis puikiai tinka moterims, kurioms trūksta laiko. Tai treniruotė, kurios moterims visada prireiks!”

Barre treniruotės – tai smagus būdas praleisti laisvalaikį ir sustiprinti savo kūną. Treniruotėse baleto judesiai persipina su pilateso ir fitneso jėgos pratimais. Šių treniruočių metu, kaip papildoma priemonė, gali būti naudojami ir pilateso kamuoliukai bei nedideli svareliai.

Barre treniruočių privalumai

Jei vis dar sėdite susmigęs ant kėdės ir skaitote tai, o ne tobulinate savo kūno šerdį, tai dar viena priežastis judėti: pagrindiniai barre treniruotės pranašumai yra geresnė laikysena, raumenų apibrėžimas, svorio kritimas, didesnis lankstumas ir sumažintas stresas.

Be to, beveik bet kokio fizinio pasirengimo lygio klientai gali registruotis į „Barre“ kūno rengybos treniruotę: „Barre“ puikiai tinka nėščiosioms, nes nėra didelio poveikio. Be to, treniruotė ir konkretūs judesiai yra lengvai keičiami. Jie netgi gali padėti esant pusiausvyros sutrikimui – dažna problema nėštumo metu dėl augančio pilvo – ir stabilumo.

Ko tikėtis iš „Barre“ kūno rengybos treniruotės?

Nors patirtis įvairiose studijose skiriasi, įprastoje ReformBody studijoje vyksta dinamiškos treniruotės. Pradėsite nuo apšilimo ir viršutinės kūno dalies pratimų sekos, įskaitant laisvus svorius, atsispaudimus, lentas ir kitus judesius, skirtus bicepso, tricepso, krūtinės ir nugaros raumenims. Tada naudosite baleto strypą ir savo kūno svorį, kad atsispirtumėte, kad sutelktumėte dėmesį į šlaunų ir sėdmenų raumenis.

Kad atsipalaiduotumėte, atliksite keletą tempimų, kad padidintumėte lankstumą ir leistumėte raumenims atsigauti. Dauguma užsiėmimų trunka 45 minutes.

Mūsų studijoje taip pat, siūlomi užsiėmimai ir mergaitėms bei jų mamoms.