Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kodėl pilates reformer ugdo priklausomybę?

Yra keletas galimų priežasčių, kodėl kai kuriems žmonėms Reformer Pilates sukelia priklausomybę♣️ Todėl mes sakome JOKIŲ NUOLAIDŲ KŪNUI!
 
Sėkmės jausmas ✨️
Pilateso reformer pratimams dažnai reikia tikslios formos ir technikos, 
o tai gali būti sudėtinga įvaldyti.
Tobulindami savo praktiką ir įgudus atlikti pratimus, galite pajausti pasiekimų ir pasitenkinimo jausmą, kuris gali sukelti priklausomybę. Ir tai yra SVEIKITINA!
 
Fizinio pasirengimo gerinimas✨️
Reguliariai dalyvaujant Reformer treniruotėse pagerėja:
– jėga, 
– lankstumas, 
– pusiausvyra
– bendras fizinis pasirengimas, o tai MOTYVUOJA!
 
Socialinis aspektas✨️
Reformer Pilates dažnai vyksta grupiniuose užsiėmimuose, kuriuose galite sustiprinti bendruomeniškumo ir socialinio ryšio jausmą. 
Tai gali būti ypač patrauklu žmonėms, kurie mėgsta treniruotis su kitais. Tai gali pašalinti susikaupusį VIENATVĖS jausmą liūdinčių širdyse!
 
Verta paminėti, kad nors „Reformer Pilates“ gali būti maloni ir naudinga mankštos forma, svarbu rasti pusiausvyrą ir netapti pernelyg vienpusiškiems. Pravartu keisti treniruotes ir į savo kasdienybę įtraukti kitas mankštos formas. Todėl @reformBody.lt siūlo Barre®️ treniruotes, „Small Group” užsiėmimus su įvairiausia sporto įranga, priedais.
 
Apversk pirmadienį aukštyn kojom ir apsivers visi tie, kurie tavimi netikėjo!
Jokių nuolaidų tavo Kūnui! Tavo JUODASIS PENTADIENIS esame mes ReformBody♣️

TVARKARAŠTIS