Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

STOTT PILATES® REFORMER IR PAPILDOMA ĮRANGA

Nors treniruočių ir reabilitacijos aplinkoje naudojamos įrangos ir priedų tipai išlieka tie patys, jų funkcijos ir naudojimo priežastys labai skiriasi. Rengiant reabilitacijos programas reikia atsižvelgti į tokius veiksnius kaip stabilumas ir nestabilumas, naudojamos rankenos tipas, pratimų progresavimas ir (arba) regresija ir daugelį kitų veiksnių.

Ne visada įmanoma investuoti į atskirus priedus, skirtus fitnesui ir reabilitacijai, tačiau nesunku rasti daiktų, kurie atlieka dvi funkcijas.

Apibendriname dešimt geriausių reabilitacijos reikmenų, padedančių saugiai, greitai ir efektyviai atsigauti:

„Fitness Circle® Lite – Lankai
Dėl lengvos konstrukcijos idealiai tinka pradedantiesiems ar reabilitacijos klientams, o vidinės ir išorinės putplasčio rankenos suteikia papildomo komforto.

Flex-Band® – Gumos
Šios 6,5 pėdų juostos pratimams suteikia pasipriešinimo viršutinei ir apatinei kūno daliai. Užtikrinkite, kad jūsų klientas išlaikytų kuo neutralesnius riešo ir pirštų sąnarius ir vengtų apvynioti juostą aplink rankas ar sulenkti riešus. Kad būtų patogiau laikyti, galite pridėti papildomą rankeną.

Foam Roller™- Volai
Soft Density Foam Roller suteikia putų ritinėlio naudą su švelnesniu prisilietimu, todėl klientai gali pagal poreikį labiau ar mažiau spausti tikslinę sritį.

Kamuolys
Tai puikus pasirinkimas klientams, kuriems reikia papildomo darbo su plaštakomis ir dilbiais. Dėl minkštos, lanksčios vinilo dangos jie lengvai prisitaiko prie rankų formos ir pratybų metu dirba vidiniai rankų raumenys, o tai yra būtina norint pagerinti rankų suėmimo jėgą.

Stability Ball™
Stability Ball” kamuolys kelia stabilumo ir pusiausvyros iššūkį ir yra veiksmingas nugaros reabilitacijai, nes stiprina ir lavina pagrindinius raumenis, padedančius stabilizuoti stuburą.

Mini Stability Ball™ Maži kamuoliai
Padeda gerinti laikyseną, daugiausia dėmesio skiriant šerdies stabilumui, nugaros jėgai ir mobilumui

Kilimėliai su griebtuvais
Šie neslystantys guminiai kilimėliai, skirti didesniam saugumui ir patogumui, yra patogūs, kad padidintų sukibimą ir neleistų slysti.

Pusiausvyros ir terapijos kupolai
Pusiausvyros kupolai populiarūs pėdos, kulkšnies, blauzdos, riešo, plaštakos ir dilbio terapijai ir reabilitacijai, puikiai tinka sąnarių mobilizacijai, artritui, motorinių įgūdžių lavinimui ir pusiausvyros lavinimui.

Putų pagalvėlės
Kiekviena įvairaus storio putplasčio pagalvėlė yra sukurta taip, kad padėtų padidinti pratimų galimybes, leistų tinkamai išlyginti ir užtikrinti biomechaniką.

Stabilumo pagalvėlės
Gerina stabilumą, jėgą ir pusiausvyrą atliekant pratimus stovimoje, sėdimoje, klūpimo, gulimoje ir gulimoje padėtyse.

Class Teachers