Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

KIDS PILATES

Iš senai yra žinoma, kad daugiausia suaugusiųjų problemų kyla iš vaikystės. Visi tėvai nori, jog jų vaikai augtų sveiki ir laimingi, sveikesni ir už juos pačius. Turbūt ne paslaptis, kad vaikai daug valandų praleidžia sėdėdami mokykloje, namuose prie pamokų ir būreliuose. Blogai yra tai, kad vaikai nėra mokomi įgūdžių, kaip taisyklingai sėdėti, įgyja įprotį būti netaisyklingoje padėtyje, taip padarydami daug žalos savo nugarai.

Taigi kokia pilateso treniruočių nauda vaikams? Šie užsiėmimai neturi vieno poveikio kūnui, treniruočių metu dirba visi vaiko raumenys. Iš pagrindinių treniruočių vaikams privalumų būtina paminėti šiuos: pilatesas veikia visus raumenis, todėl padeda išlaikyti kūno tonusą, gerina koordinaciją, imunitetą, medžiagų apykaitą, plastiškumą, vikrumą, greitį ir jėgą, koreguoja laikyseną, normalizuoja širdies ir kraujagyslių bei nervų sistemos veiklą, normalizuoja kūno svorį ir miegą. Vaikas išmoksta valdyti savo kūną, o tai lemia aktyvų bei saugų gyvenimo būdą ateityje, taip pat padeda ugdyti savidiscipliną, loginį ir erdvinį mąstymą, koncentraciją.

KIDS Pilates puikiai tinka hiperaktyviems ir ypatingai judriems vaikams. Visi pratimai atliekami sklandžiai, tolygiai kvėpuojant. Pratimai išmokys vaiką susikaupti, atsipalaiduoti.